۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سینما و تئاتر » فرهنگی
  • شناسه : 343
  • 14 نوامبر 2019 - 13:01
  • 318 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : آرمان ملی
دزدی از روی پرده سینما

دزدی از روی پرده سینما

کارگردان فیلم «سرخ پوست» از انتشار نسخه ای پرده ای این فیلم در فضای مجازی و نبود برخورد جدی و قاطع با سارقان و قاچاقچیان فیلم های سینمایی انتقاد کرد.

کارگردان فیلم «سرخ پوست» از انتشار نسخه ای پرده ای این فیلم در فضای مجازی و نبود برخورد جدی و قاطع با سارقان و قاچاقچیان فیلم های سینمایی انتقاد کرد.

نیما جاویدی در متنی نوشته است:

«صفحات مجازی پر شده از نسخه غیرقانونی و بی کیفیت فیلم «سرخ پوست» که از روی پرده برداشته شده است و متاسفانه برخورد با سارقان و قاچاقچیان فیلم های سینمایی در فضای مجازی به هیچ وجه قاطعانه و جدی نیست. دزدان با وقاحت و خیال راحت حالا دیگر فیلم ها را از روی پرده سینما می دزدند و انگار نه انگار! نگذاریم این دزدی و بالارفتن از دیوار سینما تبدیل به امری عادی شود.

باور کنید کار به جایی رسیده که امنیت و آرامش صاحبان فیلم ها مختل شده است.به نمایندگی از طرف بیش از یکصد نفر از عوامل و دست اندرکاران فیلم سینمایی «سرخ پوست» که ماحصل تلاش شبانه روزی شان در روز روشن به یغما رفته از متولیان محترم برقراری امنیت در این حوزه می خواهم یک بار برای همیشه با برخورد قاطع و سریع خود ضمن برقراری آرامش به این اوضاع خاتمه دهند که دیگر دزدان مال مردم جرأت نکنند چنین بی پروا و گستاخانه در روز روشن اموال مان را به تاراج ببرند.

در ادامه اطمینان دارم مخاطبان فهیم فیلم های سینمای ایران حتی اگر فرصت دیدن این فیلم روی پرده سینما را پیدا نکرده باشند، به احترام خودشان هم که شده حاضر به دیدن نسخه بی کیفیت و پرده ای فیلم نخواهند شد.نسخه با کیفیت فیلم برای مخاطبان عزیز به زودی در شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد».

فیلم «سرخ پوست» با بازی نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، مانی حقیقی، ستاره پسیانی، حبیب رضایی و آتیلا پسیانی ابتدای امسال اکران و با استقبال مخاطبان رو به رو شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*