۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سینما و تئاتر » فرهنگی
  • شناسه : 349
  • 14 نوامبر 2019 - 13:17
  • 352 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : افکارنیوز
رسوایی اخلاقی برای کارگردان نام آشنای سینما

رسوایی اخلاقی برای کارگردان نام آشنای سینما

رومن پولانسکی کارگردانی که به خاطر اتهامات قبلی خود تحت تعقیب پلس آمریکاست، دوباره به تجاوز جنسی متهم شد.

رومن پولانسکی کارگردانی که به خاطر اتهامات قبلی خود تحت تعقیب پلس آمریکاست، دوباره به تجاوز جنسی متهم شد.

یک زن فرانسوی رومن پولانسکی کارگردان مشهور و برنده اسکار را به تجاوز متهم کرده است. او به روزنامه فرانسوی پاریزین گفته این اتفاق در سال ۱۹۷۵ وقتی ۱۸ ساله بوده رخ داده است. این شخص که بازیگر نیز هست، این موضوع را بلافاصله به اطرافیان خود اطلاع داده و می تواند آن را اثبات کند.

این بازیگر که ولنتاین مونیر نام دارد، در این باره می گوید تصمیم گرفته در آستانه فیلم جدیدش که در مورد خطا های عدالتی است، این موضوع را برملا کند.

این جدیدترین اتهامی است که بعد از اعتراف پولانسکی به تجاوز به یک دختر ۱۳ ساله و فرار او از آمریکا به فرانسه در سال ۱۹۷۸ به وی زده شده است.

او از آن زمان از سیستم های عدالتی آمریکا متواری است. فیلم جدید این کارگردان ۸۶ ساله به نام «یک افسر و یک جاسوس» که در جشنواره فیلم ونیز جایزه گرفته بود، هفته آینده در فرانسه اکران می شود.

وکیل رومن پولانسکی اعلام کرده که تمامی که این اتهامات را رد می کند؛ وی همچنین اضافه کرد که این اتهامات به ۴۵ سال قبل باز می گردد و هیچگاه به مقامات قضایی گزارش نشده است.

رومن پولانسکی که فیلم های سینمایی «بچه رزماری» و «محله چینی ها» را کارگردانی کرده است، در سال ۱۹۷۷ به وادار کردن یک دختر ۱۳ ساله به استفاده از نوشیدنی های الکلی، مواد مخدر و تجاوز به او متهم شده بود. او به همین خاطر به مدت ۴۸ روز در بازداشت به سر برد و بعد از اتمام دادرسی به فرانسه گریخت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*