۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار قوچان » راه و شهرسازی » سیاسی » مجلس شورای اسلامی
  • شناسه : 382
  • 13 فوریه 2018 - 14:34
  • 329 بازدید
  • ارسال توسط :
فاز دوم آزادراه مشهد-قوچان سال آینده اجرایی می شود

فاز دوم آزادراه مشهد-قوچان سال آینده اجرایی می شود

نماینده قوچان در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز اول آزادراه مشهد-قوچان تا محور چناران آغاز شده و سال آتی شاهد اجرای فاز دوم این آزادراه تا محور قوچان خواهیم بود.

نماینده قوچان در مجلس شورای اسلامی گفت: فاز اول آزادراه مشهد-قوچان تا محور چناران آغاز شده و سال آتی شاهد اجرای فاز دوم این آزادراه تا محور قوچان خواهیم بود.

به گزارش قوچان آنلاین، هادی شوشتری در رابطه با آخرین وضعیت آزادراه مشهد-قوچان گفت: آزادراه مشهد-چناران-قوچان در بودجه سال آینده کشور دارای ردیف بوده و با توجه به آغاز اجرای فاز اول این پروژه از مشهد تا چناران، در سال آینده شاهد آغاز فاز دوم این آزادراه از چناران تا قوچان خواهیم بود.

وی ادامه داد: اجرای قطعه دوم آزادراه مشهد – قوچان به اعتباری بالغ بر شش هزار میلیارد ریال نیاز دارد.

این نماینده مجلس در پاسخ به آخرین وضعیت راه آهن مشهد – قوچان – گرگان نیز خاطرنشان کرد: با پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی راه آهن مشهد – گرگان که از شهرهایی همچون قوچان و بجنورد عبور خواهد کرد، در بودجه سال آینده کشور دارای ردیف بودجه شد و فاینانس بسیار قابل توجهی برای این منظور پیش بینی شده است.

شوشتری در پاسخ به سوالی پیرامون قول وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی برای ارتقاء درمانگاه تامین اجتماعی به پلی کلینیک نیز، بیان داشت: متاسفانه ارتقاء درمانگاه تامین اجتماعی به پلی کلینیک دچار مرور زمان و بسیار طولانی شده؛ اما این موضوع نهایی و ابلاغ شده است و با توجه به جلساتی که با رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور برگزار شده، ارتقاء درمانگاه به پلی کلنیک به زودی اجرایی خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون آخرین وضعیت ارتقاء نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قوچان به اداره نیز، گفت: در گذشته جلساتی با رئیس سابق این سازمان در تهران برگزار شد؛ اما باتوجه به تغییر ریاست این سازمان، در حال پیگیری مجدد هستیم و امیدواریم این ارتقاء به زودی اجرایی شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*