۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزش استان » ورزش کشور » ورزشی
  • شناسه : 503
  • 10 دسامبر 2019 - 16:30
  • 380 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : ورزش 3
جنگ لفظی خبرنگاران اصفهانی و مشهدی
پس از اتفاقات ورزشگاه امام رضا؛

جنگ لفظی خبرنگاران اصفهانی و مشهدی

حواشی مسابقه شهر خودرو و سپاهان دقایقی پیش از سوت پایان و با صحنه های مشکوکی که در بازی ایجاد رقم خورد، آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

روز گذشته دیدار دو تیم شهر خودرو و سپاهان تحت الشعاع اتفاقاتی قرار گرفت که در میکسدزون ورزشگاه امام رضا رخ داد.

به گزارش «قوچان آنلاین»، حواشی مسابقه شهر خودرو و سپاهان دقایقی پیش از سوت پایان و با صحنه های مشکوکی که در بازی ایجاد رقم خورد، آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

مهم ترین بخش این حواشی اما به کنفرانس خبری امیرقلعه نویی باز می گردد؛ جایی که خبرنگاران شیوه عجیبی در مطرح کردن سوالات شان انتخاب کردند تا همین موضوع بدل به محلی برای بحث و جدل انجمن خبرنگاران اصفهان و خراسان رضوی تبدیل شود.

در این میان مهم ترین دلیلی که ناراحتی خبرنگاران مشهدی را در پی داشته، حضور افراد بدون آی دی کارت همراه با امیرقلعه نویی برای حضور در نشست خبری بوده و اینکه آن ها کلماتی توهین آمیز در رابطه با مردم مشهد استفاده کرده اند. انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی ضمن اینکه حق خود را برای رسیدگی های قانونی از مراجع ذی صلاح محفوظ دانسته از خبرنگاران اصفهانی خواسته تا در مورد اتفاقات ورزشگاه امام رضا بررسی های همه جانبه داشته باشند و سپس اظهارنظر کنند.

در همین راستا انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان هم بیانیه ای صادر کرد و ضمن پذیرش این موضوع که ورود افراد غیر رسانه ای را حق مسلم خبرنگاران دانسته، رفتار خبرنگاران مشهدی را احساساتی توصیف کرده و شیوه برخورد آن ها با امیرقلعه نویی که پرافتخارترین مربی ایران است را مورد نکوهش قرار داده و از آن ها خواسته تا بدون پیش داوری و با رعایت انصاف به بررسی اتفاقاتی که در طول بازی رخ می دهد، بپردازند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*