۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار قوچان » فرهنگی
  • شناسه : 533
  • 17 آگوست 2020 - 23:15
  • 517 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : قوچان آنلاین
احداث مجتمع فرهنگی هنری قوچان به بخش خصوصی واگذار می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی خبر داد:

احداث مجتمع فرهنگی هنری قوچان به بخش خصوصی واگذار می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مجتمع فرهنگی- هنری شهر قوچان به بخش خصوصی واگذار می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: این اداره کل ۱۴ طرح فرهنگی و هنری خود را به بخش خصوصی واگذار می‌کند و از سرمایه‌گذاران و معین های اقتصادی دعوت می‌شود برای به اتمام رساندن این پروژه پیشقدم شوند.

به گزارش قوچان آنلاین به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی عزت میرنجاتی افزود: یکی از زمینه های مهمی که دولت در قالب بودجه فراهم کرده زمینه استفاده از توان بخش خصوصی و تعاونی به منظور تکمیل طرح های عمرانی است بدین منظور بر اساس تبصره ۱۹ قانون بودجه ظرفیت مناسبی برای مشارکت بخش خصوصی در عمران کشور فراهم شده است.

وی اضافه کرد: تبصره ۱۹ قانون بودجه به نحوی تنظیم شده است که مشوق‌های لازم را برای جلب مشارکت بخش خصوصی فراهم می‌آورد مشوق‌های یاد شده نظیر تسهیلات تلفیقی، یارانه سود، وجوه اداره شده یا کمک به همراه اجازه تغییر کاربری تمام یا قسمتی از عرصه یا اعیان پروژه در جهت توجیه‌پذیری اقتصادی برای سرمایه گذاران است.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در این راستا ۱۴ طرح در حوزه فرهنگ و هنر برای واگذاری با استفاده از شرایط یاد شده در نظر گرفته شد که عبارتند از تکمیل مجتمع فرهنگی – هنری شهرهای تربت حیدریه، زاوه، جغتای، تایباد، چناران و جوین، مطالعه و احداث مجتمع فرهنگی – هنری شهرهای سرخس، تربت جام و مه ولات، مطالعه و اجرای پژوهشکده موسیقی تربت جام و هنرهای تجسمی مشهد، احداث مجتمع فرهنگی- هنری شهرهای قوچان، مشهد و سبزوار.

میر نجاتی افزود: ۱۶ مجتمع فرهنگی – هنری وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در خراسان رضوی وجود دارد که در هر مجتمع یک تا ۹ انجمن مستقر است.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات در خصوص این طرح ها با مشخصات کامل به آدرس اینترنتی khrz.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*