۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

درباره ما

ورود شما را به پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان قوچان خوشآمد عرض می نماییم.

همگام با پیشرفت تکنولوژی و فنآوری اطلاعات، در راستای اجرای طرح اصل ۴۴ قانون اساسی و دولت الکترونیک، شهرهای الکترونیکی، معرفی آثار باستانی، جاذبه های گردشگری و توریستی، جذب گردشگران داخلی و خارجی، اطلاع رسانی سریع تر و بهتر، ارتباط با مردم و مسئـولین و ارتباط این دو با یکدیگر، پایگاه اطلاع رسـانی شهرستان قوچان (قوچان آنلاین) از اوایل سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت نمود.

از تمامی شما همشهریان عزیز خواهشمندیم در صورتی که تمایل به همکاری با وب سایت قوچان آنلاین را دارید، این موضوع را از طریق ایمیل سایت با ما در میان بگذارید. ما همواره مشتاق همکاری با شما هستیم. قوچان آنلاین پایگاهی متعلق به همه مردم باعزت و پر افتخار قوچان می باشد. بنابراین دیدگاه ها و حرف های دلتان را بیان کنید تا با انتشار و بازتاب آن ها، مشکلات تان مورد توجه مسئولان شهرستان قرار گیرد.

ما مجموعه مدیران و نویسندگان وب سایت قوچان آنلاین همیشه منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما همشهریان گرامی هستیم. شما می توانید خبر، مقاله و عکس های خبری تان را برای انتشار در سایت برای ما ارسال و اطلاع رسانی کنید، به معرفی منطقه و روستای خود بپردازید، و حتی اگر مقاله های علمی، فرهنگی، اجتماعی، هنری، ادبی و … تهیه کرده اید و نیاز به انتشار دارید و در مجموع هر مطلبی را که احساس می کنید برای معرفی به دیگر همشهریان مناسب است را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت منتشر گردد.

ایمیل: quchanonlin@gmail.com